Hakkımızda-EYM SOĞUK HAVA KOMPRSÖR >> 0 553 009 75 23 << Yarı Hermetik Kompresör Revizyonu Tamiri -Soğuk Hava Kompresör Tamiri -2.El Soğuk Hava Kompresör Alımı-2.El Soğuk Hava Kompresörü Satanlar-Soğuk Hava Kompresör Servisi

Hakkımızda

Kurulduğu günden itibaren eğitime, teknolojiye ve müşteri memnuniyetine öncelik veren firmamız sektörünün başarılı firmalarından olmuştur.

Çevreye duyarlı, toplumsal, düşünsel ve kültürel değerler açısından tam gelişmiş bir anlayış içerisinde sektörümüzde en iyi hizmeti en teknolojik cihazlarla vermek… Birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen iş paydaşı olmaktır.

Ülkemiz insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmaktır.

 

Verdiğimiz Hizmetler ; 

Kompresör

Kompresör revizyonu 

Soğuk hava kompresör tamiri 

2.el kompresör alım satım

Kompresör revizyonu 

2.el kompresör 

Yarı hermetik kompresör 

Hermetik kompresör 

2.el kompresör satışı 

Soğuk hava depo kompresör tamiri. 

Soğuk hava depo kompresör Tamircisi 

Soğuk oda kompresörü 

Soğuk oda kompresör Tamircisi 

Açık tip pistonlu soğutma kompresörleri 

Açık tip vidalı soğutma kompresörleri 

Hermetic pistonlu soğutma kompresörleri 

Hermetic kompresör 

Dorin kompresör 

Bitzer kompresör 

Frascold kompresör 

Copeland kompresör 

Pistonlu kompresör 

Yedek parça satışı

 

Misyonumuz; 

Ürünleri birbirinden ayıran en önemli husus tasarım yöntemlerindeki farklılıklardır.Müşterilerimize bakış açımız 'müşterime başka ne satabilirim?' deyil 'Müşterilerim başka neye ihtiyaç duyabilir, onlara değer yaratacak neler önerebilirim dir. Kalite ,satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en tepede tutarak ,değişen ve gelişen sektörü yakından takip ederek kendimize ve çalışmalarımıza bu doğrultuda yön veriyoruz.

 

Vizyonumuz;

Gelecek yıllarda tüketicilerin ihtiyaçları neler olacak ve biz bunu şirket olarak nasıl karşılamalıyız?" diye kendimize sorup vizyonumuzu ona göre geliştirmekteyiz. Her geçen gün artan rekabet ortamında hizmetini vermekte olduğumuz ürünlerin üretimini de bünyemize katmak ve showroom sayımızı artırmak amacı ile büyümek hedefindeyiz.

 

Kurumsal Değerlerimiz ; 

 

  • Dürüstlük
  • Güvenilirlik
  • Satış öncesi ve Satış sonrası müşteri memnuniyeti
  • Müşteri odaklılık
  • Sorumluluk
  • Ekip çalışması
  • Yenilikçilik
  • En iyi çalışma koşullarını sağlamak

Alanında Uzmanlık Kaliteli Hizmet İle Sizlerleyiz.